Декор металевий. Для створення оригінальних прикрас; для прикрашання подарунків; для іграшок та ляльок.
Розмір 4х48х63 мм
Оплата картки.
Пересилання укрпоштою, новою поштою за рахунок покупця.
Розмір 4х48х63 мм
Оплата картки.
Пересилання укрпоштою, новою поштою за рахунок покупця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індонезія |
| Тип | Підвіска |
| Застосування | Для одягу |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Метал |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Стать | Жіноча |
| Розміри | |
| Розмір | Великий |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 4 мм |
| Вага | 27 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴/пара

