Підвіска металева для виготовлення сережок, браслетів; декору іграшок, листівок, альбомів; оформлення упаковки.
Шезлонг з парасолькою 3D. Колір: античне срібло.
Розмір 4х12х19 мм.
Ціна за одну штуку.
Пересилання за рахунок покупця Укрпоштою, новою поштою.
Шезлонг з парасолькою 3D. Колір: античне срібло.
Розмір 4х12х19 мм.
Ціна за одну штуку.
Пересилання за рахунок покупця Укрпоштою, новою поштою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підвіска |
| Матеріал | Метал |
| Кількість отворів | 1 |
| Форма отвору | Кругла |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Форма | Фігурна |
| Застосування | Для біжутерії |
| Колір | Сріблястий |
| Розміри | |
| Вага | 5 г |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,80 ₴

