Декор металевий. Для створення оригінальних прикрас; для прикрашання подарунків; для іграшок та ляльок.
Розмір 7х17х25 мм. Вибрати колір у меню "Різні кольори".
Оплата картки.
Пересилання укрпоштою, новою поштою за рахунок покупця.
Розмір 7х17х25 мм. Вибрати колір у меню "Різні кольори".
Оплата картки.
Пересилання укрпоштою, новою поштою за рахунок покупця.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 г |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Підвіска |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,80 ₴

