Підвіска металева для виготовлення сережок, браслетів; декору іграшок, листівок, альбомів; оформлення паковання.
Розмір 12х17 мм. Вибрати колір у меню "Різні кольори".
Продаємо від однієї штуки.
Предоплата на карту.
Надсилання завдяки покупцям-балкою, Новою поштою.
Metal pendant for making earrings, bracelets; decoration of toys, postcards, albums; packaging design.
Size 12x17 mm. Choose a color from the "Miscellaneous Colors" menu.
We sell from one piece.
Card prepayment.
Shipping at the expense of the buyer by Ukrposhta, New mail.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 г |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Підвіска |
| Застосування | Для біжутерії |
| Колір | Різні кольори |
| Покриття | Без покриття |
| Кількість отворів | 1 |
| Форма отвору | Кругла |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴

