
Очі акрилові, з заглушкою, 8 мм, ціна за пару
7,20 ₴/пара
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 836-23-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Очки для іграшок, ляльок, виробів. Матеріал: акрил.
Діаметр 8 мм. Ціна вказана за одну пару очей з двома заглушками.
Вибрати колір у меню "Різні кольори".
Передоплата на карту.
Пересилання за рахунок покупця Укрпоштою, Новою поштою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Вічка |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,20 ₴/пара
